Hikayemiz – Dünyadan sevgilerle!

Her şey “Giysilerimizi üretmenin daha iyi bir yolu var mı?” sorusunu sormamızla başladı. Ve böylece Lando doğdu.

Biz her zaman dünyamız için daha iyisinin mümkün olduğuna inanıyoruz. Ürettiğimiz her üründe de bunun için çalışıyoruz. Lando’da ham maddelerden ürün etiketlerine her şey sürdürülebilir bir moda anlayışına hizmet edecek şekilde özel olarak üretiliyor. Yani kullandığınız her Lando ürünü hem size hem de dünyamıza iyi gelecek şekilde tasarlıyoruz.

Nasıl? – Daha iyi bir üretim mümkün!

Lando olarak biz insan vücudunun toksin ve kimyasaldan uzak olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden bu tip maddeler içeren malzemeleri hiçbir ürünümüzde kullanmıyoruz. Lando’dan satın aldığınız ürünlerin tamamı organik ve geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiştir ve Global Organik Tekstil Standardı sertifikalıdır. Repreve sertifikalı geri dönüştürülmüş kumaşlarımızla insan cildi için zararsız giysileri üretirken, plastik şişeleri geri dönüştürüp üretimde kullanarak plastik kullanımını da azaltıyoruz.

Ve fazlası – Hep daha iyisi için.

Giysilerimizi doğal ham maddelerle ve özgün tasarımlarla ürettik. Her şey mükemmele ulaştıktan sonra durduk ve daha iyisi nasıl olabilir diye düşündük. Geri dönüştürülebilir kağıttan ürettiğimiz etiketlerimize bir de sizin için tohumlar gizledik. Satın aldığınız Lando ürünlerinin etiketlerini toprağa ekebilir, kendi fesleğeninizi yetiştirebilirsiniz. Böylece doğadan ve yeşilden hiç ayrı kalmazsınız.

Biz iyiliğin yayılabileceğine inanıyoruz. Bu yüzden ilk adımdan son adıma kadar etik üretim için en iyisini yapıyoruz. Fashion Revolution tarafından başlatılan #WhoMadeMyClothes hareketini destekliyoruz. Tüm çalışanlarımıza etik, adil ve sağlıklı bir çalışma ortamı sunuyoruz. Kumaşlarımızın üretiminden atölyelerimizdeki dikime kadar tüm iş ortaklarımızın uluslararası sertifikalı çalışma ortamlarında çalıştıklarını, adil gelir, eşit çalışma koşulları gibi tüm haklarını ellerinde bulundurduklarını garanti ediyoruz.

Lando’nun her bir ürünün ham maddeden paketlenene kadarki sürecini daha ayrıntılı merak edenler için ise karton etiketlerimize barkod kodu yerleştirdik. Telefon ile okutulan barkodlar sayesinde ürünlerimizin tüm yolculuğunu transparan bir şekilde tüketicilerimizle paylaşıyoruz.

Siz de hemen Lando ile tanışın. Bu doğal hareketin bir parçası olun, hem dünyamız hem de kendiniz için en iyisini yapın!